قارچ های درخت ماگنولیا

تاریخ : 1397/27/06 نویسنده :admin بازدیدها : 1475 موضوع : بیشتر بدانیم (گل و گیاه)
 

درختان ماگنولیا به عنوان تک درخت در طراحی چشم انداز استفاده می شود. آنها برای شکوفه های زیبا خود شناخته شده اند. گونه های مختلفی از ماگنولیا وجود دارد، از درخت بزرگ ماگنولیا جنوبی تا ماگنولیای بشقاب پرنده محبوب است , که یک درخت چند شاخه ای است. درختان ماگنولی در معرض بیماری های قارچی مختلف قرار دارند مانند نقطه برگ، وریت ورتیکلیوم، نکتیرا و پوسیدگی قلب.

 

نقطه برگ 

درخت ماگنولیا می تواند توسط 15 گونه از قارچ ها ایجاد شود که باعث ایجاد نقطه برگ می شود. علائم نقطه برگ، نقاط قهوه ای، زرد یا سیاه در برگ ها است. گاهی اوقات این لکه ها با هم رشد می کنند و حجم برگ مرده را افزایش می دهند. در موارد شدید برگ در فصل رشد رو به زمین می افتد. برای کنترل بیماریباید برگ های الوده کاهش یابد.


Verticillium Wilt 

Verticillium wilt توسط قارچ Verticillium dahliae ایجاد می شود. این قارچ قادر به زنده ماندن در خاک و در ریشه های یک درخت آلوده است. هنگامی که خاک کشت می شود، از طریق آبیاری آب و ابزار هرس آلوده (هنگامی که مواد گیاهی آسیب دیده اند و ابزارهای ضد عفونی نشده اند) گسترش می یابد. علائم این بیماری این است که برگ ها در یک یا چند شاخه از بین می روند و به شاخه می چسبند. ویلینگ در طول فصل رشد رخ می دهد و به شاخه های دیگر منتقل می شود. این بیماری می تواند درخت را بکشد و روش درمان یا روش کنترل شناخته شده ای وجود ندارد.تنها راه برای کنترل verticillium wilt این است که شما نباید کاشت در مکان های آلوده را اجتناب کنید.


Nectria Canker 

Nectria canker همچنین یک بیماری قارچی است که به درخت ماگنولی حمله می کند. این قارچ شاخه ها و تنه ها و درخت را محاصره می کنند و در نهایت درخت می میرد. بهترین راه برای جلوگیری از بیماری های قارچی، نگه داشتن یک درخت سالم از طریق آبیاری و باروری است. همچنین مهم است که از آسیب زدن پوست جلوگیری شود زیرا جراحات / زخمها در معرض بیماری قرار دارند.


قلب روت 

پوسیدگی قلب ناشی از قارچ است که می تواند چوب را تجزیه کند. قارچ ها از طریق شاخه های شاخه ، زخم ها و یا هر منطقه ای که چوب در معرض آن قرار دارد وارد درخت می شوند. همانطور که فساد اتفاق می افتد، ظاهر قارچ ها (بدنه بدن) را مشاهده خواهید کرد، که همچنین به عنوان "حشرات" شناخته می شود. پوسیدگی قلب می تواند ضعیف شود و در نهایت یک درخت را بکشد.،بنابراین برای جلوگیری از پوسیدگی قلب، شما باید یک برنامه آبیاری و باروری را دنبال کنید. همچنین باید به یاد داشته باشید که مغناطیس خود را به طور صحیح خرد کرده اید - نگذارید خرد شود و مراقب باشید که از آسیب دیدن پوست یا تنه درخت جلوگیری شود.


حفاظت از پوست 

پوست درختان ماگنولیا بسیار نازک و به راحتی آسیب دیده است. هنگامی که چمن را می تراشید یا دستگاه چمن زنی را بیش از حد به تنه درخت نزدیک می کنید، آسیب می تواند رخ دهد. برای جلوگیری از آسیب به تنه درخت، درخت را با یک حلقه دو پا از مالچ محاصره کنید. مالچ کردن چمنزار و ریش تراش را از تنه نگه می دارد و همچنین علف های هرز را حفظ می کند.
ارسال نظر
عکس خوانده نمی شود