تازه ترین محصولات
فروش بذر بلوبری
برای کاشت بذر نهال بلوبری باید حتما تجربه کافی را داشته باشید در زیر ما نکات اصولی و پایه در مورد کشت بذر بلوبری را به شما اموزش می دهیم:

بذر بلوبری قبل از کاشت حتما بایستی سرما دهی شود یعنی بذر به محض اینکه به دستان می رسد ابتدا باید بذر ها را در یخچال به مدت 30 روز در دمای حدودا 5 درجه قرار دهید.
بعد از گذشت 30 روز قبل از کاشت در خاک 24 ساعت بذر ها را در اب خیس نمایید

برای انتخاب خاک مناسب برای کاشت بذر بلوبری از ترکیب 20 درصد کوکوپیت+40درصد پیت ماس+40درصد ماسه و مقدار خیلی کمی ورمی کومپوست استفاده کنید.
phخاک هم بایستی بین 4 تا 5/5 باشد چون بلوبری در خاک اسیدی رشد و جوانه می زند.

بعد از اینکه خاک ها را ترکیب کردید ان را داخل گلدان ریخته و خاک را اب پاشی کرده تا کمی نشست کند سپس بذر بلوبری را روی سطح خاک ریخته و مقداری ورمی کومپوست روی ان می ریزیم و با اسپری روی خاک را خیس می کنیم
اکنون روی گلدان را با نایلون سفید بپوشانید تا رطوبت خاک بالا برود.گلدان را در محیطی در نور با دمای بین 15 تا 22 درجه قرار دهید.تا قبل از جوانه زنی گلدان را در زیر نور مستقیم خورشید قرار ندهید تا دما بالا نرود.

تا قبل از اینکه بذر ها جوانه نزدند نیاز به ابیاری نمی باشد ولی در صورت که رطوبت زیر نایلون پایین امد اب را دوباره روی سطح خاک اسپری کنید (سطح خاک نباید خشک باشد).

برای خرید نهال بلوبری کلیک کنید
دوستانی که قصد خرید بذر نهال بلوبری را دارند با ما از طریق ادرس تلگرام زیر در تماس باشید:
09125949447
09366065625

تلگرام:
https://t.me/Behnamnrj

نظر سنجی

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
 
بیشتر بدانیم

مازندران . تنکابن. شیرود . خیابان امام زاده
09366065625 info@golkadeshomal.com
سلام! یه فروشگاه اینترنتی "گلکده شمال"خوش آمدید